27.maijā Jūrmalā kopā ar ZZ čempionātu un Rojas vidusskolas 6.a finālā!

Rojas vārds 10.maijā izskanējis arī šogad vērienīgajā ZZ čempionātā Liepājā! Šogad no Rojas vidusskolas pusfinālā Liepājā startēja 5.b (kl.audz. Lāsma Jaunosozola), 6.a (kl.audz. Gundega Pole), 8.kl. (kl.audz. Aiga Kaža), 11.kl. (kl.audz. Aigita Sprince).

Par svarīgāko ZZ Festivāla notikumu kļūs ZZ Čempionāta fināls Jūrmalā, kas pulcēs ap 5000 skolēnu no visas Latvijas – skolēnus, kas gatavi cīnīties un pretendēt uz atraktīvākas klases titulu. Latvijā vērienīgākās skolēnu sporta un prāta spēles, sacensības radošos uzdevumos un netradicionālos sporta veidos – ZZ Čempionāts šogad norisinās jau 11. sezonu, ik gadu aktīvā dzīvesveidā iesaistot teju 400 000 dalībnieku.

Finālisti un Rojas vidusskolas 6.a klase, kas 27. maijā cīnīsies par uzvaru, ir gan izpildījuši spēļu mājasdarbu, gan arī izturējuši pusfināla pārbaudījumus – vien 180 klases no vairāk nekā 1600 saņemtajiem pieteikumiem tikušas tik tālu, un tas katram no skolēniem jau ir liels sasniegums. ZZ Čempionāta uzvarētāji savā starpā sadalīs 50 000 balvu fondu.

Apsveicam 6.a klasi un viņu klases audzinātāju Gundegu Poli ar iekļūšanu FINĀLĀ!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *