Kad darbs ir godam paveikts!

31.maijs ir mācību gada pēdējā diena, kad sanākam kopā izvērtēt paveikto un pateikt paldies skolēniem un skolotājiem par Rojas vidusskolas vārda nešanu aiz novada robežām!

Šogad skolēni piedalījušies:

11 mācību priekšmetu starpnovadu olimpiādēs: matemātikas, bioloģijas, ģeogrāfijas, ķīmija, ekonomikas, latviešu valodas un literatūras, angļu valodas, krievu valodas, vēstures, vizuālās mākslas mājturības.

5.-12. klašu grupā: 74 dalības, 45 dalībnieki, 23 godalgotās vietas.

Augstākie sasniegumi:

12.a kl. skolniecei Elīnai Paulai – 1. vieta starpnovadu un dalība Valsts latviešu valodas un literatūras olimpiādē,

8. kl. skolniekam  Kristapam Ričardam Freimanim – 2. vieta starpnovadu un dalība Valsts latviešu valodas un literatūras olimpiādē,

8. kl. skolniecei Paulai Feldmanei – Atzinība Kurzemes reģiona vizuālās mākslas olimpiādē,

7. b klases skolniekam Žalolidinam Makhmuduvam – 2. vieta starpnovadu un dalība Kurzemes reģiona ģeogrāfijas olimpiādē.

15 dažādos konkursos: 56 skolēni, 73 dalības.

Augstākie sasniegumi:

11. klases skolēniem Adriānai Zembahai un Emīlam Riekstiņam – dalība valsts skolēnu ZPD lasījumos,

5.b kl. skolniekam Dāvidam Liepam – augstā 2. vieta valstī starptautiskajā matemātikas konkursā “Ķengurs”,

11. kl. skolniecēm  U. Dravnieces, D. Valdemāres un A. Zembahas – darbs starptautiskajā vizuālās mākslas konkursā “Solis gleznā”, kas ievietots kalendārā.

LJA konkurss “Enkurs” – 3.vieta pusfinālā un izcīnīta dalība finālā Latvijas Jūras akadēmijā.

Dalība citos konkursos:

vizuālās mākslas konkursā “Solis gleznā”, “Es dzīvoju pie jūras”, “Kurzemas toņi un pustoņi”,

vides jomā: Mans mazais pārgājiens, Zaļais restarts, BIO ekonomikas skola, Iepazīsti Latvijas putnus, Kurzemes mazpulku pieccīņa, Dabas ģeometrija,

Fizikā – “Experiments”

Matemātikā – “Ķengurs”

TV konkurss “Gudrs vēl gudrāks”

Četras klases piedalījās sacensībās “ZZ čempionāts” un 6.a pārstāvēja skolu finālā.

Sporta olimpiādē startēja 64 skolēni. Augstākie sasniegumi vidusskolas jauniešiem – 3. vieta Kurzemes reģiona basketbolā, bet 4.-5.kl. skolēniem – starptautiskās NBA sacensības basketbolā.

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *