3.SEPTEMBRĪ – ROJAS VIDUSSKOLĀ – SILTĀS SMILŠU KASTES ATKLĀŠANA

Draugi!

3.septembrī, plkst. 13:00 – Rojas vidusskolā liels notikums – siltās smilšu kastes/dabas vides estētikas studijas atklāšana.
Atnāc!
Gaidīsim Tevi!

http://roja.lv/lv/jaunumi/ )

Projekta “Siltā smilšu kaste/dabas vides estētikas studija” kabinets bērnam vai pieaugušajam dod iespēju baudīt smilšu pieskārienus visa gada garumā, neatkarīgi no laika apstākļiem, tā nodrošinot bērna vai pieaugušā vajadzību pēc siltuma un dabīgu sajūtu pieredzes. Iekārta paredzēta radošām, vispār attīstošām, izglītojošām nodarbībām; fiziskām aktivitātēm un rehabilitācijas pasākumiem gan individuālām, gan mazo grupu nodarbībām. Smilšu kaste pieejama arī pieaugušajiem, darbošanās notiek ar rokām, bet bērns šajā laikā darbojas silto smilšu kastē. Silto smilšu iekārtas komplekts “Warmsandbox” tiks izvietots Rojas vidusskolas telpās. Pie mums būs izveidota šī studija visiem novada iedzīvotājiem, kā arī blakus novada ļaudīm.”

Jāpiebilst gan..ka..
Siltajā smilšu kastē drīkst strādāt tikai sertificēts pedagogs.
Kurš ievērojot nodarbību struktūru un katra bērna/pieaugušā individuālās prasības, nodarbību strukturēti, balstoties uz metodiku, atbildīgi vada.
Siltās smilšu kastes sertifikāts ir mūsu skolas sociālajam pedagogam Evitai Riekstiņai-Maurei.
Par speciālistiem tūlīt, tūlīt kļūs un varēs strādāt siltajā smilšu kastes iekārtā – Rojas vidusskolas skolotājas Aiga Sīpola un Inga Otmane, pirmskolas izglītības iestādes “Saulespuķe” skolotāja – Aija Krontāle.

www.dabasvestnieciba.lv
www.warmsandbox.com
www.rojasvidusskola.lv
www.roja.lv