Karjeras attīstības atbalsts Rojas vidusskolā

Rojas vidusskolā arī 2019./2020. mācību gadā tiek realizēts projekts Nr.8.3.5.0/16/I/001  “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs”, aktualizējot sevis izpētes nozīmīgumu un profesiju apguves iespējas. Katram Rojas vidusskolas skolēnam tiek dota iespēja piedalīties vismaz vienā karjeras pasākumā, kā arī saņemt individuālu karjeras konsultāciju.

Aktīvi aizvadīta “Karjeras nedēļa 2019” oktobrī, kuras laikā izzinātas profesijas, viesojoties 10 darba vietās Rojā, piedaloties diskusijā Kuldīgā “Šodien sākas nākotne!”, apmeklējot Novikontas Jūras koledžu. Paldies par atbalstu gan vietējiem uzņēmējiem un skolas domes vecākiem. 1.semestrī 7.klašu skolēni viesojušies Rīgas Mākslas un mēdiju tehnikumā un Zaļenieku profesionālajā vidusskolā pasākumos “Profesiju apguves iespējas”, bet 10.klases jaunieši iepazinuši studiju iespējas Rīgas tehniskajā universitātē un saņēmuši “iedvesmas tabletīti” tikšanās laikā ar Baibu Sipenieci-Gavari, redzot arī darba vidi televīzijā.  11.klases skolniekiem nodarbības “Dzīvei gatavs” klases stundā, angļu valodā un ekonomikā vadīja Swedbank speciāliste Adriāna Kauliņa. 18.decembrī  9.,10. un 12.klašu skolēniem nodarbību  “Veiksmīgas karjeras ABC” par personīgo mērķu saistību ar aktīvu darbību vadīs SIA “Sociālo tehnoloģiju centrs” treneri.

Rojas vidusskolas absolventu vēlējums jauniešiem: ”Izmantojiet visas iespējas  skolā!”, bet atziņas  no Baibas Sipenieces-Gavares teiktā: “Lai sasniegtu savu mērķi, ir ne tikai ļoti, bet ļoti, ļoti, ļoti jāgrib. Nevienam nav vajadzīgi draņķīgi speciālisti. Atrodiet sev darbu, kas rada gandarījumu. Nebaidieties pieņemt savu lēmumu!”

Rojas vidusskolas PKK Inta Plāte

 

Foto fiksācijas apskatāmas mūsu facebook.com vietnē.

https://www.facebook.com/rojasvidusskola/posts/958516787859080

https://www.facebook.com/rojasvidusskola/posts/937405679970191

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *