“Asfalta spēles Rojā”.

Novembrī noslēdzās Talsu novada Jauniešu iniciatīvu projektu konkursā atbalstītais Rojas vidusskolas jauniešu projekts “Asfalta spēles Rojā”. Skolēni iesniedza vairāk nekā 90 idejas spēlēm, ko zīmēt uz asfaltētā laukuma skolas pagalmā – sākot no paaudžu paaudzēs populārajām klasītēm, beidzot ar pašu izdomātām un radoši atdarinātām citviet redzētām idejām. Projekta komanda aptaujāja gan skolēnus, gan jaunāko klašu skolotājus, lai izvēlētos, kuras idejas realizēt uz asfalta. Sagatavošanās un krāsošanas darbi izrādījās sarežģītāki un laikietilpīgāki, nekā sākotnēji plānots, un darba gaitā dažas idejas nācās pielāgot mūsu iespējām tās realizēt lielā, horizontālā plaknē ar nelīdzenu, vietām bojātu virsmu. Darbus vajadzēja arī pielāgot rudenīgajiem laikapstākļiem. Taču piedzīvotās grūtības atsver lietotāju prieks. Jau pirms atklāšanas pasākuma jaunāko klašu skolēni steidza izmēģināt jaunās spēles, ko viņi kādā pirmdienas rītā ieraudzīja pa savu klašu logiem. Tagad laukumu klāj balta sniega sega, bet pavasarī asfalta spēļu prieki noteikti turpināsies.

Projekta īstenotāji: Arturs Dzenis un jauniešu grupa, skolotāja Kristīne Maslovska.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *