Šajā mācību gada Rojas vidusskola piedāvā izmantot izdevniecības “Lielvārds” platformu soma.lv.

Šajā mācību gada esam abonējuši izdevniecības “Lielvārds” platformu soma.lv.

Informācija skolēniem un vecākiem:
Aicinām izmantot mācību satura platformu Soma.lv, kurā Jums kā skolēnam vai vecākam ir pieeja visām Lielvārds digitālajām mācību grāmatām, uzdevumu krājumiem, video un interaktīvajām darba lapām.
Lai pilnvērtīgi izmantotu mācību satura platformu Soma.lv, Jums ir jāreģistrējas izmantojot E-klase pasi, lai sistēma spētu Jūs atpazīt kā Rojas vidusskolas skolēnu vai vecāku.
Sadaļā “Mācību grāmatas” atrodas mācību grāmatas, rokasgrāmatas un uzdevumi krājumus, kurus lietot iespējams no jebkuras ierīces – datora, viedtālruņa, planšetdatora vai viedtelevizora. Sadaļā “Video” šobrīd pieejamas video pamācības matemātikā un sadaļā “Interaktīvie materiāli” atradīsiet interaktīvās darba lapas treniņprocesam vai vielas apguvei. Interaktīvās darba lapas izmantojamas tikai uz datora – programmatūrā ActivInspire, kuru, sekojot norādēm pie tēmām, iespējams bez maksas lejupielādēt.
Jauna sadaļa “VIEDGRĀMATAS” mūsdienīgs un interaktīvs saturs, kas motivētiem skolēniem sniegs iespēju mērķtiecīgi veidot savas zināšanas, izmantojot plašu digitālo uzdevumu klāstu formatīvai vērtēšanai.
Droši reģistrējaties un lietojat, bet ja rodas kādi jautājumi, rakstiet portāla atbalsta čatā vai uz info@soma.lv.