EIROPAS VALODU DIENA ROJAS VIDUSSKOLĀ

26. septembrī Rojas vidusskolā svinēja Eiropas Valodu dienu. Gan angļu, gan vācu, gan arī krievu valodas stundās skolēniem bija iespēja darīt uzdevumus, kurus nedara ikdienā: pildīt krustvārdu mīklas, spēlēt spēles un atbildēt uz kahoot viktorīnas jautājumiem. Skolēniem garšoja angļu brokastu tēja ar pienu un cepumi, kā arī slavenā Milkas šokolāde, kuras izcelsmes valsts ir Vācija. Izdarot pašvērtējumu stundas beigās, skolēni atzina, ka šīs stundas bija īpašas, patika gan tējas dzeršana, gan aktivitātes, gan tas, ka uzzināja daudz ko jaunu par Apvienoto Karalisti, Vāciju un Krieviju. Starpbrīžos visā skolā tika atskaņotas gan latviešu, gan krievu, gan vācu, gan angļu dziesmas, tā arī pārējie skolēni varēja izjust valodas dienas pieskārienu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *