Projekts “Aktīvi piebiedROJAmies!”.

VIDEO

Rojas vidusskolā no 01.09.2023. – 31.12.2023. tika realizēts Jaunatnes starptautiskās programmas aģentūras projekta “Kontakts” ietvaros atbalstītais projekts “Aktīvi piebiedROJAmies!”. Mūsu skolas aktīvākie jaunieši apguva sadarbības un līderības prasmes un iedvesmojās no skolas absolventiem, kā arī paši organizēja daudzveidīgas aktivitātes “Labo emociju nedēļā” un “Līdzdalības vakarā”.

Ar šī projekta palīdzību tika veicināta 5.-12. klašu skolēnu iesaistīšanās skolas dzīves veidošanā. Mūsu skolā mācās jaunieši no tuvējiem ciemiem 40-50 km rādiusā un piedāvāto pasākumu kopums palīdzēja skolēniem labāk vienam otru iepazīt, saliedēties, sadarboties, justies labāk un kļūt atsaucīgākiem, kā arī paplašināja to jauniešu loku, kas varētu pievienoties Rojas vidusskolas skolēnu pašpārvaldei, tādējādi sekmējot pēctecību pašpārvaldes darbā un plašāku līdzdalību skolas sadzīvē kopumā. Šis projekts kļuva par iespēju sevi parādīt ne tikai tiem jauniešiem, kas jau līdz šim aktīvi iesaistījušies skolas dzīves veidošanā, bet arī atklāja jaunus talantus un rosināja interesi tajā skolēnu daļā, kas līdz šim nebija pamanīti un varbūt pat paši neapjauta, kā savu radošo, organizatorisko vai kā citādi noderīgo potenciālu realizēt skolas ikdienā. Projekts deva iespēju ikvienam izjust to, ka esi daļa no plašā skolas kolektīva, būt kopā dažādu klašu jauniešiem un piepildīt skolas dienas ar pozitīvas emocijas veicinošu saturu.

Projekts īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2023.-2025.gadam ietvaros. Projekta koordinatore skolā Kristīne Maslovska.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *